MEČ
14.07.21 | 1. kolo | Isabel Adrover Gallego | Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | W15 Almada | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Isabel Adrover Gallego | Olga Parres Azcoitia | |
1. servis % | 53/92 (58%) | 51/84 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/53 (57%) | 27/51 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/39 (46%) | 13/33 (39%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/84 (52%) | 44/92 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/176 (52%) | 84/176 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 1 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Isabel Adrover Gallego | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabel Adrover Gallego | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabel Adrover Gallego | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabel Adrover Gallego | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabel Adrover Gallego | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabel Adrover Gallego | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Isabel Adrover Gallego | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Spain
23.06.01, 22 Godina
23.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Isabel Adrover Gallego vs. Olga Parres Azcoitia - Međusobni mečevi
14.07.21 | 1. kolo | Isabel Adrover Gallego | Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Almada | tvrda |
Isabel Adrover Gallego form & Olga Parres Azcoitia form
Isabel Adrover Gallego - Posljednji mečevi
W15 San - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Kate Fakih | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Marika Jones | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Mochernak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.22 kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Corley | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Alexa Graham | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.21 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Rita Colyer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Claudia De Las Heras Armenteras | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Waco - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Kailey Evans | 2-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Jada Robinson | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Keisha R. Clousing | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Marti | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Olga Parres Azcoitia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.22 Polufinale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
23.09.22 Polufinale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 Četvrtfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča |