Irina Maria Bara vs. Danka Kovinic 18.10.2019

Irina Maria Bara vs. Danka Kovinic 18.10.2019 - W60 Szekesfehervar - usporedba

MEČ

18.10.19ČetvrtfinaleIrina Maria Bara Danka Kovinic 6-3, 6-3 Hungary W60 Szekesfehervar zemlja

STATISTIKE MEČA

Irina Maria BaraDanka Kovinic
1. servis %45/64 (70%)35/65 (54%)
Osvojeni bodovi na 1.servis26/45 (58%)17/35 (49%)
Osvojeni bodovi na 2.servis9/19 (47%)11/30 (37%)
Osvojene break-lopte6/17 (35%)3/8 (38%)
Osvojeni bodovi iz returna37/65 (57%)29/64 (45%)
Osvojeni bodovi ukupno72/129 (56%)57/129 (44%)
Dvostruke pogreške13
Asovi13

STATISTIKE MEČA

1
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve0-0
0-0, 15-0
1-0Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve1-1
0-0, 0-30, 0-40[BP]
1-2Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve1-3
0-0, 0-15, 15-15
2-3Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve3-3
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-3Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3
2
0-0Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0
2-0Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
2-2Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 40-30
4-2Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0
Irina Maria Bara Irina Maria Bara serve5-2
5-3Danka Kovinic Danka Kovinic serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-3

Irina Maria Bara
Romania
18.03.95, 25 Godina




119
636
478025 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Montenegro
18.11.94, 26 Godina




77
932
1509948 $
Danka Kovinic
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Irina Maria Bara vs. Danka Kovinic - Međusobni mečevi

18.10.19ČetvrtfinaleIrina Maria BaraDanka Kovinic6-3, 6-3 detalj mečaHungary W60 Szekesfehervar zemlja

Irina Maria Bara - Posljednji mečevi

Austria Linz - dvorana
08.11.20
kval.
vs. Jana Fett1-6, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
07.11.20
1. kolo kval.
vs. Katharina Gerlach2-6, 6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
France Paris - zemlja
03.10.20
3. kolo
vs. Sofia Kenin2-6, 0-6 porazdetalj meča
01.10.20
2. kolo
vs. Alison Van Uytvanck6-1, 4-0, Alison Van Uytvanck - odustajanjepobjedadetalj meča
29.09.20
1. kolo
vs. Donna Vekic6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
25.09.20
kval.
vs. Richel Hogenkamp6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
24.09.20
2. kolo kval.
vs. Harriet Dart7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
23.09.20
1. kolo kval.
vs. Tereza Mrdeza6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
France W80 Cagnes - zemlja
20.09.20
Finale
vs. Sara Sorribes Tormo3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.09.20
Polufinale
vs. Varvara Gracheva7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
18.09.20
Četvrtfinale
vs. Lizette Cabrera Lizette Cabrera - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
17.09.20
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze2-6, 6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
15.09.20
1. kolo
vs. Carole Monnet6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
France W60+H Saint - zemlja
09.09.20
1. kolo
vs. Varvara Lepchenko6-4, 6-76, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic Prague - zemlja
02.09.20
3. kolo
vs. Marie Benoit3-6, 2-6 porazdetalj meča
31.08.20
2. kolo
vs. Seone Mendez6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
29.08.20
1. kolo
vs. Zuzana Zlochova6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prague - zemlja
08.08.20
1. kolo kval.
vs. Magdalena Frech6-2, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
14.08.20
1. kolo
vs. Maryna Zanevska6-2, 4-6, 7-64 pobjedadetalj meča
13.08.20
1. kolo
vs. Livia Cirnu6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
12.08.20
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
11.08.20
1. kolo
vs. Arianne Hartono7-5, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
10.08.20
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
04.07.20
1. kolo
vs. Irina-Camelia Begu1-6, 0-6 porazdetalj meča
France Lyon - dvorana
05.03.20
2. kolo
vs. Daria Kasatkina3-6, 2-6 porazdetalj meča
02.03.20
1. kolo
vs. Timea Babos6-3, 6-72, 6-4 pobjedadetalj meča
01.03.20
kval.
vs. Isabella Shinikova7-65, 6-3 pobjedadetalj meča
29.02.20
1. kolo kval.
vs. Audrey Albie7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
Egypt W60 Cairo - tvrda
20.02.20
2. kolo
vs. Tereza Mrdeza4-6, 4-6 porazdetalj meča
18.02.20
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 6-0, 6-4 pobjedadetalj meča

Danka Kovinic - Posljednji mečevi

France Paris - zemlja
27.09.20
1. kolo
vs. Victoria Azarenka1-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Rome - zemlja
18.09.20
3. kolo
vs. Elise Mertens4-6, 4-6 porazdetalj meča
16.09.20
2. kolo
vs. Belinda Bencic6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
14.09.20
1. kolo
vs. Julia Goerges6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
13.09.20
kval.
vs. Katarzyna Kawa3-6, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
12.09.20
1. kolo kval.
vs. Ulrikke Eikeri6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey Istanbul - zemlja
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Eugenie Bouchard6-3, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
10.09.20
2. kolo
vs. Alison Van Uytvanck6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
USA New York - tvrda
02.09.20
2. kolo
vs. Magda Linette1-6, 7-62, 6-74 porazdetalj meča
31.08.20
1. kolo
vs. Lizette Cabrera6-4, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
USA New York - tvrda
20.08.20
1. kolo kval.
vs. Vera Zvonareva2-6, 2-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
24.07.20
1. kolo
vs. Isabella Shinikova7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
22.07.20
1. kolo
vs. Basak Eraydin5-7, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
21.07.20
1. kolo
vs. Olga Danilovic4-6, 6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
20.07.20
1. kolo
vs. Natalija Kostic6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
09.07.20
1. kolo
vs. Nefisa Berberovic7-62, 6-1 pobjedadetalj meča
07.07.20
1. kolo
vs. Cemre Anil6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
06.07.20
1. kolo
vs. Anita Husaric6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
03.07.20
1. kolo
vs. Katarzyna Piter6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
30.06.20
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
29.06.20
1. kolo
vs. Doroteja Joksovic6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Mexico Monterrey - tvrda
03.03.20
1. kolo
vs. Elina Svitolina3-6, 2-6 porazdetalj meča
Mexico Acapulco - tvrda
24.02.20
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko7-67, 4-6, 2-6 porazdetalj meča
Australia Melbourne - tvrda
22.01.20
1. kolo
vs. Elise Mertens2-6, 0-6 porazdetalj meča
Taipei (CHN) Taipei - tepih
16.11.19
Polufinale
vs. Vitalia Diatchenko3-6, 2-6 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Kyoka Okamura6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Urszula Radwanska6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Eudice Wong Chong6-73, 6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
China W100 Shenzhen - tvrda
08.11.19
Četvrtfinale
vs. Shuai Peng2-6, 0-6 porazdetalj meča
<