MEČ
02.07.20 | 1. kolo | Irina-Camelia Begu | Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Irina-Camelia Begu | 0-0 | |
0-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 3-3 | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Irina-Camelia Begu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-5 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Irina-Camelia Begu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Irina-Camelia Begu | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Irina-Camelia Begu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irina-Camelia Begu vs. Miriam Bianca Bulgaru - Međusobni mečevi
02.07.20 | 1. kolo | Irina-Camelia Begu | Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Irina-Camelia Begu form & Miriam Bianca Bulgaru form
Irina-Camelia Begu - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
02.06.23 3. kolo | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
02.05.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.23 4. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.04.23 3. kolo | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
06.04.23 3. kolo | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
05.04.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.04.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča |