MEČ
12.07.21 | 1. kolo kval. | Ireni Lucia | Malaika Rapolu | 6-1, 0-6, 13-11 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Italy
18.06.02, 21 Godina
18.06.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
18.04.03, 21 Godina
18.04.03, 21 Godina
Ireni Lucia vs. Malaika Rapolu - Međusobni mečevi
12.07.21 | 1. kolo kval. | Ireni Lucia | Malaika Rapolu | 6-1, 0-6, 13-11 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Ireni Lucia form & Malaika Rapolu form
Ireni Lucia - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dilara Okur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nina Alibalic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 4-6, 7-61, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Simay Keles | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Greta Petrillo | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Snehal Mane | - | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.23 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.23 kval. | vs. Molly Helgesson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 0-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Martina Peretti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Malaika Rapolu - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-3, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Smetannikov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Eryn Cayetano | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
20.06.23 kval. | vs. Fiona Crawley | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Sara Daavettila | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Versace Gatti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Samantha Horwood | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Fangran Tian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Alyssa Ahn | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eleana Yu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Waco - tvrda | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
18.10.22 kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Alexa Glatch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.22 kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alexandra Yepifanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
09.07.22 Polufinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Alexandra Yepifanova | 7-63, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.07.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-1, 6-1 | detalj meča |