MEČ
30.07.20 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Paula Arias Manjon | 6-3, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irene Burillo Escorihuela vs. Paula Arias Manjon - Međusobni mečevi
30.07.20 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Paula Arias Manjon | 6-3, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
24.07.18 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Paula Arias Manjon | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | Porto | zemlja |
01.12.16 | 2. kolo | Paula Arias Manjon | Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | Castellon | zemlja |
Irene Burillo Escorihuela form & Paula Arias Manjon form
Irene Burillo Escorihuela - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Paula Arias Manjon - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - odustajanje | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
27.07.23 Četvrtfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detalj meča |