Turkey
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Gozde Turhan vs. Ipek Oz - Međusobni mečevi
04.04.16 | 1. kolo kval. | Ipek Oz | Gozde Turhan | 6-0, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Gozde Turhan form & Ipek Oz form
Gozde Turhan - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |