MEČ
19.07.21 | 2. kolo kval. | Ipek Oz | Anika Jaskova | 6-2, 6-4 | W60 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ipek Oz | Anika Jaskova | |
1. servis % | 37/53 (70%) | 27/51 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/37 (59%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/16 (81%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/51 (53%) | 18/53 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ipek Oz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ipek Oz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ipek Oz vs. Anika Jaskova - Međusobni mečevi
19.07.21 | 2. kolo kval. | Ipek Oz | Anika Jaskova | 6-2, 6-4 | detalj meča | W60 Olomouc | zemlja |
Ipek Oz form & Anika Jaskova form
Ipek Oz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Anika Jaskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-2, 6-2 | detalj meča |