MEČ
08.12.20 | kval. | Ioana Zvonaru | Polina Bakhmutkina | 6-4, 1-6, 10-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ioana Zvonaru vs. Polina Bakhmutkina - Međusobni mečevi
08.12.20 | kval. | Ioana Zvonaru | Polina Bakhmutkina | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ioana Zvonaru form & Polina Bakhmutkina form
Ioana Zvonaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Polina Bakhmutkina - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detalj meča |