Romania
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.01.02, 22 Godina
12.01.02, 22 Godina
Ioana Zvonaru vs. Eva Garkusha - Međusobni mečevi
05.11.19 | kval. | Ioana Zvonaru | Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Ioana Zvonaru form & Eva Garkusha form
Ioana Zvonaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Eva Garkusha - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - odustajanje | detalj meča |