MEČ
22.12.20 | kval. | Ioana Zvonaru | Beatris Spasova | 7-66, 4-6, 10-8 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
02.04.02, 22 Godina
11503 $
02.04.02, 22 Godina
11503 $
Ioana Zvonaru vs. Beatris Spasova - Međusobni mečevi
22.12.20 | kval. | Ioana Zvonaru | Beatris Spasova | 7-66, 4-6, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ioana Zvonaru form & Beatris Spasova form
Ioana Zvonaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Beatris Spasova - Posljednji mečevi
W15 Fort - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
17.10.22 kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detalj meča |