MEČ
02.05.19 | 2. kolo | Ines Murta | Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ines Murta | Fabienne Gettwart | |
1. servis % | 51/75 (68%) | 34/50 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/51 (63%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/24 (54%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/50 (50%) | 30/75 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ines Murta | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ines Murta | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ines Murta | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ines Murta | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ines Murta | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Murta | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ines Murta | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Ines Murta | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ines Murta vs. Fabienne Gettwart - Međusobni mečevi
02.05.19 | 2. kolo | Ines Murta | Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Ines Murta form & Fabienne Gettwart form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Fabienne Gettwart - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detalj meča |