MEČ
01.12.21 | 1. kolo | Ines Murta | Dariia Monakhova | 6-1, 6-3 | W15 Lousada | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ines Murta | Dariia Monakhova | |
1. servis % | 42/54 (78%) | 26/49 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/42 (71%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/49 (53%) | 17/54 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Murta | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Murta | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ines Murta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Murta | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ines Murta | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Murta | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
14.01.03, 21 Godina
14.01.03, 21 Godina
Ines Murta vs. Dariia Monakhova - Međusobni mečevi
01.12.21 | 1. kolo | Ines Murta | Dariia Monakhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Lousada | dvorana |
Ines Murta form & Dariia Monakhova form
Ines Murta - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - odustajanje | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.23 Polufinale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča |
Dariia Monakhova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | detalj meča |