MEČ
19.07.21 | 2. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-4 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.11.03, 20 Godina
11.11.03, 20 Godina
Ilinca Dalina Amariei vs. Bianca Elena Barbulescu - Međusobni mečevi
18.05.22 | 1. kolo | Bianca Elena Barbulescu | Ilinca Dalina Amariei | 2-5, Bianca Elena Barbulescu - odustajanje | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
19.07.21 | 2. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Ilinca Dalina Amariei form & Bianca Elena Barbulescu form
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Bianca Elena Barbulescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Viola Turini | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Marie Vogt | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 3-0, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Anna Kartseva | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Daphne Belen Marquez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-2, - Bianca Elena Barbulescu - odustajanje | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-72, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-1, 6-1 | detalj meča |