INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Shavit Kimchi - Međusobni mečevi
20.02.22 | 1. kolo kval. | Ilay Yoruk | Shavit Kimchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Ilay Yoruk form & Shavit Kimchi form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Shavit Kimchi - Posljednji mečevi
W15 Hilton - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.22 kval. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - odustajanje | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.07.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča |