MEČ
13.05.21 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Elena Malygina | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ilay Yoruk | Elena Malygina | |
1. servis % | 36/58 (62%) | 38/45 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 2/7 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/45 (58%) | 24/58 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Elena Malygina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilay Yoruk vs. Elena Malygina - Međusobni mečevi
13.05.21 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Elena Malygina | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ilay Yoruk form & Elena Malygina form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detalj meča |