MEČ
02.06.21 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ilay Yoruk | Dimitra Tsatsa | |
1. servis % | 44/58 (76%) | 27/37 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/44 (64%) | 8/27 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 3/10 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/37 (70%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Dimitra Tsatsa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
31.10.01, 22 Godina
31.10.01, 22 Godina
Ilay Yoruk vs. Dimitra Tsatsa - Međusobni mečevi
02.06.21 | 1. kolo | Ilay Yoruk | Dimitra Tsatsa | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ilay Yoruk form & Dimitra Tsatsa form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Dimitra Tsatsa - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-3, - Dimitra Tsatsa - odustajanje | detalj meča | |
W15 Warmbad - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.21 kval. | vs. Lena Ruppert | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Lykke Bertelsen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-5, - Dimitra Tsatsa - odustajanje | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Liena Ammar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Melis Yasar | 7-64, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anica Stabel | Anica Stabel - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |