MEČ
26.05.22 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Alexandra Vasilyeva | 6-1, 3-0, - odustajanje | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ilay Yoruk | Alexandra Vasilyeva | |
1. servis % | 30/33 (91%) | 28/37 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/30 (73%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/3 (67%) | 4/9 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/37 (57%) | 9/33 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 45/70 (64%) | 25/70 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexandra Vasilyeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
- odustajanje |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
18.12.01, 22 Godina
18.12.01, 22 Godina
Ilay Yoruk vs. Alexandra Vasilyeva - Međusobni mečevi
26.05.22 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Alexandra Vasilyeva | 6-1, 3-0, Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ilay Yoruk form & Alexandra Vasilyeva form
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Alexandra Vasilyeva - Posljednji mečevi
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - odustajanje | detalj meča |