MEČ
30.05.23 | 2. kolo kval. | Hyeran Yun | Yi Tsen Cho | 6-4, 3-6, 10-8 | W25 Changwon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Republic of Korea
26.04.01, 22 Godina
26.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hyeran Yun vs. Yi Tsen Cho - Međusobni mečevi
30.05.23 | 2. kolo kval. | Hyeran Yun | Yi Tsen Cho | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | W25 Changwon | tvrda |
Hyeran Yun form & Yi Tsen Cho form
Hyeran Yun - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Seeun Baeg | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Ha Yoon Son | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 2-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 2-2, - Hyeran Yun - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.18 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Ling Zhang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Desirae Krawczyk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Gayeong Back | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Yifei Yang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Reina Takahashi | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Lim Ahyoung | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Yi Tsen Cho - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detalj meča |