MEČ
07.02.21 | 1. kolo kval. | Honoka Kobayashi | Anja Wildgruber | 7-64, 4-6, 10-6 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Honoka Kobayashi vs. Anja Wildgruber - Međusobni mečevi
07.02.21 | 1. kolo kval. | Honoka Kobayashi | Anja Wildgruber | 7-64, 4-6, 10-6 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Honoka Kobayashi form & Anja Wildgruber form
Honoka Kobayashi - Posljednji mečevi
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
24.05.23 kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Anja Wildgruber - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča |