MEČ
07.08.20 | 1. kolo | Holly Staff | Summer Yardley | 6-1, 6-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Summer Yardley | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Holly Staff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Summer Yardley | |
0-0 | ||
Holly Staff | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Summer Yardley | |
0-0 | ||
Holly Staff | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Summer Yardley | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Holly Staff | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, A-40 | ||
1-0 | Summer Yardley | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Holly Staff | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Summer Yardley | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Holly Staff | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
3-2 | Summer Yardley | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Holly Staff | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Holly Staff | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Summer Yardley | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
United Kingdom
05.10.02, 21 Godina
05.10.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
28.01.00, 24 Godina
28.01.00, 24 Godina
Holly Staff vs. Summer Yardley - Međusobni mečevi
07.08.20 | 1. kolo | Holly Staff | Summer Yardley | 6-1, 6-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Holly Staff form & Summer Yardley form
Holly Staff - Posljednji mečevi
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Victoria Allen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.08.20 1. kolo | vs. Erin Richardson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-2, - Holly Staff - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Mikulski | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Summer Yardley - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Olivia Bergler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.12.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Jael Molongo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Natal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Shria Atturu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.08.23 kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Emma Wilson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 7-67, 9-11 | detalj meča |