MEČ
17.05.22 | 1. kolo | Ho Ching Wu | Maria Yapur Lopez | 6-0, 6-0 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ho Ching Wu | Maria Yapur Lopez | |
1. servis % | 23/29 (79%) | 8/26 (31%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/6 (67%) | 1/18 (6%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/26 (92%) | 5/29 (17%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 48/55 (87%) | 7/55 (13%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 12 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ho Ching Wu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ho Ching Wu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Maria Yapur Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ho Ching Wu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Chile
15.01.01, 23 Godina
15.01.01, 23 Godina
Ho Ching Wu vs. Maria Yapur Lopez - Međusobni mečevi
17.05.22 | 1. kolo | Ho Ching Wu | Maria Yapur Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Ho Ching Wu form & Maria Yapur Lopez form
Ho Ching Wu - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Maria Yapur Lopez - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Sophia Graver | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Reza Timmerman | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.12.21 kval. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Elle Goranskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 0-3, - Maria Yapur Lopez - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Santiago - zemlja | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.21 kval. | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 3-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Sarah Pang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
14.09.21 2. kolo kval. | vs. Ariella Burstein | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Ibague - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Sofia Luini | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Leticia Giudici | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Juliana Jofre | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 1-6 | detalj meča |