MEČ
11.01.21 | 2. kolo kval. | Hina Inoue | Lidiia Rasskovskaia | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
21.07.04, 19 Godina
21.07.04, 19 Godina
Hina Inoue vs. Lidiia Rasskovskaia - Međusobni mečevi
11.01.21 | 2. kolo kval. | Hina Inoue | Lidiia Rasskovskaia | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Hina Inoue form & Lidiia Rasskovskaia form
Hina Inoue - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Sara Daavettila | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Mireles | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-4, 1-6, 7-67 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Gloriana Nahum | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Camilla Bossi | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Arabella Koller | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Lidiia Rasskovskaia - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Koharu Niimi | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Reese Simunyu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Ruien Zhang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofiia Suslova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Sandy Marti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nour Elbanna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Sara Milanese | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | detalj meča |