MEČ
01.03.20 | 1. kolo kval. | Helena Spiridis | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Australia
16.03.01, 23 Godina
16.03.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.11.75, 48 Godina
11.11.75, 48 Godina
Helena Spiridis vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Helena Spiridis | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Helena Spiridis form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Helena Spiridis - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60+H Bendigo - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Michaela Haet | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniella Dimitrova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Stojkovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Renee McBryde | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Cannizzaro | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Mornington - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Viktorija Rajicic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Gabriela Aura Zarnoveanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detalj meča |