MEČ
05.05.23 | Četvrtfinale | Helena Buchwald | Ilay Yoruk | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Helena Buchwald | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Helena Buchwald | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Helena Buchwald | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helena Buchwald | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Germany
15.06.05, 18 Godina
15.06.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Helena Buchwald vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
05.05.23 | Četvrtfinale | Helena Buchwald | Ilay Yoruk | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Helena Buchwald form & Ilay Yoruk form
Helena Buchwald - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 7-5, 5-7, 14-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gina Feistel | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Patricija Paukstyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-3, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 0-2, - Helena Buchwald - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Eszter Meri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |