MEČ
30.10.19 | 1. kolo | Harmony Tan | Tereza Mrdeza | 6-0, 2-6, 6-0 | W25 Petange | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Harmony Tan | Tereza Mrdeza | |
1. servis % | 28/58 (48%) | 28/55 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/28 (68%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/30 (53%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/55 (58%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Harmony Tan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 2-0 | |
3-0 | Tereza Mrdeza | |
Harmony Tan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Harmony Tan | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harmony Tan | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-4 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Harmony Tan | 1-5 | |
0-0 | ||
2-5 | Tereza Mrdeza | |
2-6 |
3 | ||
Harmony Tan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Harmony Tan | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Harmony Tan vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
30.10.19 | 1. kolo | Harmony Tan | Tereza Mrdeza | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | W25 Petange | dvorana |
Harmony Tan form & Tereza Mrdeza form
Harmony Tan - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |