MEČ
30.05.23 | 2. kolo kval. | Haram Kim | Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-2 | W25 Changwon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Republic of Korea
15.09.05, 18 Godina
15.09.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
11.12.00, 23 Godina
11.12.00, 23 Godina
Haram Kim vs. Ryeong Gyeong Park - Međusobni mečevi
30.05.23 | 2. kolo kval. | Haram Kim | Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Changwon | tvrda |
Haram Kim form & Ryeong Gyeong Park form
Haram Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Suha Lee | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Niehua Tian | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Yuna Ohashi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Gaeul Jang | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dami Lee | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Heejin Han | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Min Young Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Jeong Moon | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Heerae Im | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Cherry Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Sunae Ji | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Ryeong Gyeong Park - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Se-Yeon Yang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kahyeon Han | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Youna Kim | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 3-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.18 kval. | vs. Hyejin Lee | - Ryeong Gyeong Park - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 kval. | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Chang Liu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 2-6, 3-6 | detalj meča |