MEČ
25.08.20 | 1. kolo | Greta Arn | Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Greta Arn | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Greta Arn | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 40-A, 40-40 | ||
Greta Arn | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Greta Arn | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greta Arn | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Greta Arn | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Greta Arn | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0 | ||
Greta Arn | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0 | ||
Greta Arn | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Greta Arn | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Silvia Ambrosio | |
0-0 | ||
Greta Arn | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
(1) | Silvia Ambrosio | |
0-0, 2-0, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
Greta Arn | (2) | |
0-0, 2-0, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
(6) | Silvia Ambrosio | |
0-0, 2-0, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
Greta Arn | (4) | |
0-0, 2-0, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Greta Arn vs. Silvia Ambrosio - Međusobni mečevi
25.08.20 | 1. kolo | Greta Arn | Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Greta Arn form & Silvia Ambrosio form
Greta Arn - Posljednji mečevi
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Katarzyna Piter | - | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - odustajanje | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detalj meča | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Silvia Ambrosio - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | detalj meča |