MEČ
06.01.20 | kval. | Greetje Minnen | Isabella Shinikova | 6-0, 6-1 | Auckland | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Greetje Minnen | Isabella Shinikova | |
1. servis % | 20/28 (71%) | 29/60 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/20 (70%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 9/31 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/60 (65%) | 8/28 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Greetje Minnen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Greetje Minnen vs. Isabella Shinikova - Međusobni mečevi
06.01.20 | kval. | Greetje Minnen | Isabella Shinikova | 6-0, 6-1 | detalj meča | Auckland | tvrda |
Greetje Minnen form & Isabella Shinikova form
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-78, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Sachia Vickery | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.24 | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča |