MEČ
29.02.16 | 2. kolo kval. | Greetje Minnen | Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 7-5 | Campinas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Greetje Minnen vs. Flavia Guimaraes Bueno - Međusobni mečevi
29.02.16 | 2. kolo kval. | Greetje Minnen | Flavia Guimaraes Bueno | 6-2, 7-5 | detalj meča | Campinas | zemlja |
Greetje Minnen form & Flavia Guimaraes Bueno form
Greetje Minnen - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
15.03.24 Polufinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 kval. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Flavia Guimaraes Bueno - Posljednji mečevi
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Melina Ferrero | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.03.18 kval. | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alice Marques | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Raquel Martini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
05.03.18 kval. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-0, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Dias | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Petit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Prado | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo | vs. Carla Lucero | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.17 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Catanduva - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Carla Lucero | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Pereira - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Liv Geurts | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča |