MEČ
02.03.20 | 2. kolo kval. | Gozal Ainitdinova | Ana Bianca Mihaila | 6-2, 6-1 | W25 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gozal Ainitdinova vs. Ana Bianca Mihaila - Međusobni mečevi
02.03.20 | 2. kolo kval. | Gozal Ainitdinova | Ana Bianca Mihaila | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Gozal Ainitdinova form & Ana Bianca Mihaila form
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ana Bianca Mihaila - Posljednji mečevi
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Oryna Stoliarchuk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.11.19 Polufinale | vs. Pei-Chi Lee | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-0, Polina Monova - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča |