MEČ
23.08.20 | 1. kolo kval. | Gloria Ceschi | Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | W15 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
02.10.05, 18 Godina
02.10.05, 18 Godina
Gloria Ceschi vs. Margherita Marcon - Međusobni mečevi
23.08.20 | 1. kolo kval. | Gloria Ceschi | Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Cordenons | zemlja |
Gloria Ceschi form & Margherita Marcon form
Gloria Ceschi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | detalj meča |
Margherita Marcon - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jessica Dea Calugar | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Mia Chudejova | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 7-5, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-73, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-72, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Ogno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča |