MEČ
30.11.21 | 2. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Eda Arli | 7-66, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
01.10.97, 26 Godina
11748 $
01.10.97, 26 Godina
11748 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
21.01.04, 20 Godina
21.01.04, 20 Godina
Giuliana Bestetti vs. Eda Arli - Međusobni mečevi
30.11.21 | 2. kolo kval. | Giuliana Bestetti | Eda Arli | 7-66, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Giuliana Bestetti form & Eda Arli form
Giuliana Bestetti - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Maria Golovina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-1, Liisa Varul - odustajanje | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Simpson | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 1-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 1-6, 6-73 | detalj meča |
Eda Arli - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-75, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Asumi Yasuhiro | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Adelisa Kahriman | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Muradow | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 3-6, 0-6 | detalj meča |