MEČ
26.11.20 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Georgia Andreea Craciun | Dimitra Pavlou | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 41/77 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/34 (50%) | 18/41 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 15/36 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/77 (57%) | 25/52 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Georgia Andreea Craciun vs. Dimitra Pavlou - Međusobni mečevi
26.11.20 | 2. kolo | Georgia Andreea Craciun | Dimitra Pavlou | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Georgia Andreea Craciun form & Dimitra Pavlou form
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Dimitra Pavlou - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | detalj meča |