MEČ
07.09.21 | 1. kolo | Georgia Andreea Craciun | Denislava Glushkova | 6-76, 6-3, 6-2 | W15 Varna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Georgia Andreea Craciun | Denislava Glushkova | |
1. servis % | 59/119 (50%) | 58/104 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/59 (56%) | 27/58 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 24/60 (40%) | 15/46 (33%) |
Osvojene break-lopte | 11/18 (61%) | 8/13 (62%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 62/104 (60%) | 62/119 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 119/223 (53%) | 104/223 (47%) |
Dvostruke pogreške | 20 | 13 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Georgia Andreea Craciun vs. Denislava Glushkova - Međusobni mečevi
07.09.21 | 1. kolo | Georgia Andreea Craciun | Denislava Glushkova | 6-76, 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Varna | zemlja |
Georgia Andreea Craciun form & Denislava Glushkova form
Georgia Andreea Craciun - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Denislava Glushkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detalj meča |