MEČ
04.10.21 | 2. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | 6-1, 6-0 | W25 Loule | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | |
1. servis % | 21/34 (62%) | 27/45 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/21 (71%) | 9/27 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/13 (85%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 8/34 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
06.03.03, 21 Godina
06.03.03, 21 Godina
Ganna Poznikhirenko vs. Julia Lovqvist - Međusobni mečevi
04.10.21 | 2. kolo kval. | Ganna Poznikhirenko | Julia Lovqvist | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Loule | tvrda |
Ganna Poznikhirenko form & Julia Lovqvist form
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Julia Lovqvist - Posljednji mečevi
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detalj meča |