MEČ
24.09.20 | 1. kolo | Ganna Poznikhirenko | Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 7-67, 10-5 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
3-6 |
2 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
10-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ganna Poznikhirenko vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Međusobni mečevi
24.09.20 | 1. kolo | Ganna Poznikhirenko | Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
17.08.20 | 1. kolo | Ivonne Cavalle-Reimers | Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ganna Poznikhirenko form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Ivonne Cavalle-Reimers - Posljednji mečevi
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | detalj meča |