MEČ
31.10.19 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Andjela Jocovic | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ganna Poznikhirenko | Andjela Jocovic | |
1. servis % | 48/51 (94%) | 68/68 (100%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/48 (48%) | 29/68 (43%) |
Osvojene break-lopte | 7/17 (41%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/68 (57%) | 26/51 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/119 (54%) | 55/119 (46%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15 | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30 | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
11.01.01, 23 Godina
11.01.01, 23 Godina
Ganna Poznikhirenko vs. Andjela Jocovic - Međusobni mečevi
31.10.19 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Andjela Jocovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Ganna Poznikhirenko form & Andjela Jocovic form
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Andjela Jocovic - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.05.21 kval. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detalj meča |