MEČ
21.09.17 | Četvrtfinale | Gabriela Nicole Tatarus | Huliya Esen | 6-2, 5-7, 6-4 | Varna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriela Nicole Tatarus | Huliya Esen | |
1. servis % | 79/110 (72%) | 66/107 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/79 (49%) | 31/66 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/31 (42%) | 16/41 (39%) |
Osvojene break-lopte | 10/20 (50%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 60/107 (56%) | 58/110 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 112/217 (52%) | 105/217 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Nicole Tatarus vs. Huliya Esen - Međusobni mečevi
21.09.17 | Četvrtfinale | Gabriela Nicole Tatarus | Huliya Esen | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | Varna | zemlja |
Gabriela Nicole Tatarus form & Huliya Esen form
Gabriela Nicole Tatarus - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Huliya Esen - Posljednji mečevi
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.18 kval. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 kval. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.09.17 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 1-6 | detalj meča |