MEČ
27.08.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | W15 Vrnjacka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | |
1. servis % | 39/53 (74%) | 20/47 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/39 (62%) | 11/20 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 8/27 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 20/53 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40 | ||
1-2 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
11.01.01, 23 Godina
11.01.01, 23 Godina
Gabriela Nicole Tatarus vs. Andjela Jocovic - Međusobni mečevi
27.08.19 | 1. kolo | Gabriela Nicole Tatarus | Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Vrnjacka | zemlja |
Gabriela Nicole Tatarus form & Andjela Jocovic form
Gabriela Nicole Tatarus - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča |
Andjela Jocovic - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.05.21 kval. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detalj meča |