MEČ
20.01.21 | 1. kolo | Gabriela Ce | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gabriela Ce | Ekaterina Shalimova | |
1. servis % | 48/59 (81%) | 31/49 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/48 (63%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/49 (53%) | 22/59 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gabriela Ce | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriela Ce | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gabriela Ce | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gabriela Ce vs. Ekaterina Shalimova - Međusobni mečevi
20.01.21 | 1. kolo | Gabriela Ce | Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Gabriela Ce form & Ekaterina Shalimova form
Gabriela Ce - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |