MEČ
30.07.19 | kval. | Funa Kozaki | Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 6-4, 10-3 | W25 Taipei | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Funa Kozaki | Ashmitha Easwaramurthi | |
1. servis % | 38/65 (58%) | 39/80 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/38 (82%) | 25/39 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/27 (37%) | 19/41 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/8 (38%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/80 (45%) | 24/65 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Funa Kozaki | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Funa Kozaki | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Funa Kozaki | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0 | ||
Funa Kozaki | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-4 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0 | ||
Funa Kozaki | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Funa Kozaki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Funa Kozaki | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Funa Kozaki | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Funa Kozaki | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 15-0 | ||
Funa Kozaki | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-4 | Ashmitha Easwaramurthi | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Funa Kozaki | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 5-2, 8-3, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Funa Kozaki vs. Ashmitha Easwaramurthi - Međusobni mečevi
30.07.19 | kval. | Funa Kozaki | Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | W25 Taipei | tvrda |
Funa Kozaki form & Ashmitha Easwaramurthi form
Funa Kozaki - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Karen Tsutsumi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 7-65, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 5-7, 7-5, 2-3, Mio Mushika - odustajanje | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Aely Arai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 0-2, - Funa Kozaki - odustajanje | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Miyamoto | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yu Chin Tsai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Kubo | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Ashmitha Easwaramurthi - Posljednji mečevi
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 kval. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča |