MEČ
03.10.19 | 2. kolo | Federica Arcidiacono | Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | W15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Federica Arcidiacono | Jana Kolodynska | |
1. servis % | 49/76 (64%) | 34/69 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/49 (65%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/27 (33%) | 11/35 (31%) |
Osvojene break-lopte | 7/16 (44%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/69 (58%) | 35/76 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/145 (56%) | 64/145 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 8 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Federica Arcidiacono | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Kolodynska | |
0-0 | ||
Federica Arcidiacono | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Federica Arcidiacono | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Federica Arcidiacono | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Jana Kolodynska | |
Federica Arcidiacono | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Federica Arcidiacono | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federica Arcidiacono | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Federica Arcidiacono | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Jana Kolodynska | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Federica Arcidiacono vs. Jana Kolodynska - Međusobni mečevi
03.10.19 | 2. kolo | Federica Arcidiacono | Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Chornomorsk | zemlja |
Federica Arcidiacono form & Jana Kolodynska form
Federica Arcidiacono - Posljednji mečevi
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
13.02.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča |
Jana Kolodynska - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - odustajanje | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
05.08.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |