MEČ
22.10.21 | Četvrtfinale | Fanny Ostlund | Lina Glushko | 6-2, 6-1 | W25 Netanya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Fanny Ostlund | Lina Glushko | |
1. servis % | 34/45 (76%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 10/26 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/11 (36%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/44 (64%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fanny Ostlund | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fanny Ostlund vs. Lina Glushko - Međusobni mečevi
22.10.21 | Četvrtfinale | Fanny Ostlund | Lina Glushko | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Netanya | tvrda |
Fanny Ostlund form & Lina Glushko form
Fanny Ostlund - Posljednji mečevi
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
22.12.23 Polufinale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detalj meča |
Lina Glushko - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detalj meča |