MEČ
07.04.22 | 2. kolo | Fangzhou Liu | Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Fangzhou Liu | Ilinca Dalina Amariei | |
1. servis % | 22/27 (81%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/22 (95%) | 10/21 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/5 (60%) | 3/19 (16%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/40 (68%) | 3/27 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/67 (76%) | 16/67 (24%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fangzhou Liu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Fangzhou Liu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fangzhou Liu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fangzhou Liu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fangzhou Liu vs. Ilinca Dalina Amariei - Međusobni mečevi
07.04.22 | 2. kolo | Fangzhou Liu | Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Fangzhou Liu form & Ilinca Dalina Amariei form
Fangzhou Liu - Posljednji mečevi
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sijia Wei | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - odustajanje | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | detalj meča |
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 4-1, Denislava Glushkova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča |