MEČ
17.11.21 | 1. kolo | Fabienne Gettwart | Simona Ogescu | 6-2, 3-6, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Fabienne Gettwart | Simona Ogescu | |
1. servis % | 8/9 (89%) | 11/16 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 1/8 (13%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 0/1 (0%) | 4/5 (80%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 9/16 (56%) | 8/9 (89%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 10/25 (40%) | 15/25 (60%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Fabienne Gettwart | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15 | ||
Fabienne Gettwart | 2-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Fabienne Gettwart vs. Simona Ogescu - Međusobni mečevi
28.10.22 | Četvrtfinale | Fabienne Gettwart | Simona Ogescu | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
17.11.21 | 1. kolo | Fabienne Gettwart | Simona Ogescu | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
12.11.21 | Četvrtfinale | Fabienne Gettwart | Simona Ogescu | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Fabienne Gettwart form & Simona Ogescu form
Fabienne Gettwart - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |