MEČ
16.12.20 | kval. | Evgeniya Burdina | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Evgeniya Burdina vs. Ekaterina Ovcharenko - Međusobni mečevi
16.05.23 | 1. kolo | Ekaterina Ovcharenko | Evgeniya Burdina | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Kachreti | tvrda |
16.12.20 | kval. | Evgeniya Burdina | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Evgeniya Burdina form & Ekaterina Ovcharenko form
Evgeniya Burdina - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-4, 1-6, 1-2, - Evgeniya Burdina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jian Ibrahim | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detalj meča |