MEČ
29.05.23 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Iva Sepa | 6-3, 6-1 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Evelyne Atticia Tiron | Iva Sepa | |
1. servis % | 39/59 (66%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/39 (72%) | 17/36 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/20 (35%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/53 (58%) | 24/59 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Evelyne Atticia Tiron | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evelyne Atticia Tiron | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Iva Sepa | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Evelyne Atticia Tiron | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evelyne Atticia Tiron | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evelyne Atticia Tiron | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evelyne Atticia Tiron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evelyne Atticia Tiron | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evelyne Atticia Tiron | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Iva Sepa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Romania
21.04.99, 24 Godina
21.04.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
17.09.04, 19 Godina
17.09.04, 19 Godina
Evelyne Atticia Tiron vs. Iva Sepa - Međusobni mečevi
29.05.23 | 2. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Iva Sepa | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Evelyne Atticia Tiron form & Iva Sepa form
Evelyne Atticia Tiron - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Wassila Achouri | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Iva Sepa - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Penickova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 kval. | vs. Dunja Maric | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Eleanor Baglow | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 5-4, Evialina Laskevich - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Masa Mitic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Min Liu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Danica Nedeljkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-75, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Sara Suchankova | 0-6, 6-0, 6-72 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Rada Zolotareva | 6-4, 6-1 | detalj meča |