MEČ
21.05.23 | 1. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Anastasija Arsic | 6-3, 3-6, 10-5 | W15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
21.04.99, 25 Godina
21.04.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
04.08.06, 17 Godina
04.08.06, 17 Godina
Evelyne Atticia Tiron vs. Anastasija Arsic - Međusobni mečevi
21.05.23 | 1. kolo kval. | Evelyne Atticia Tiron | Anastasija Arsic | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | W15 Kursumlijska | zemlja |
Evelyne Atticia Tiron form & Anastasija Arsic form
Evelyne Atticia Tiron - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Monika Wojcik | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 1-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 7-5, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Navratilova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Alexandra Azarko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Denise Valente | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-65, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Wassila Achouri | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Anastasija Arsic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ena Baltic | 2-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-74, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 1-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča |