MEČ
26.08.19 | 1. kolo kval. | Eudice Wong Chong | Amy Zhu | 1-6, 7-5, 11-9 | W60 Jinan | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Eudice Wong Chong | Amy Zhu | |
1. servis % | 45/71 (63%) | 30/55 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/45 (53%) | 24/30 (80%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/55 (38%) | 33/71 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/126 (47%) | 67/126 (53%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eudice Wong Chong vs. Amy Zhu - Međusobni mečevi
30.05.23 | 1. kolo | Eudice Wong Chong | Amy Zhu | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | W40 Montemor | tvrda |
26.08.19 | 1. kolo kval. | Eudice Wong Chong | Amy Zhu | 1-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | W60 Jinan | tvrda |
Eudice Wong Chong form & Amy Zhu form
Eudice Wong Chong - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maegan Manasse | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alja Senica | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
19.02.24 kval. | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | - | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-2, 7-68 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 7-65, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 6-4, 7-68 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-4, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-3, 3-1, Harriet Dart - odustajanje | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Amy Zhu - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 7-66, 6-0 | detalj meča |