MEČ
22.08.21 | 1. kolo kval. | Eszter Meri | Victoria Chramcova | 6-1, 6-4 | W60 Prerov | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
18.12.00, 23 Godina
18.12.00, 23 Godina
Eszter Meri vs. Victoria Chramcova - Međusobni mečevi
22.08.21 | 1. kolo kval. | Eszter Meri | Victoria Chramcova | 6-1, 6-4 | detalj meča | W60 Prerov | zemlja |
Eszter Meri form & Victoria Chramcova form
Eszter Meri - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Victoria Chramcova - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 4-6, 0-3, - Victoria Chramcova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 kval. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rufaro Magarira | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
28.11.22 kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Briana Szabo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.22 kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Krivosudska | 1-6, 1-4, - Victoria Chramcova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 7-62, 6-71, 10-4 | detalj meča |